Wyburzanie i rozbiórka budynków w Warszawie i całej Polsce

 

O FIRMIE WYBURZENIOWEJ PG-WYBURZENIA


TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Dowiedź się więcej o firmie wyburzeniowej PG-Wyburzenia

PGW Polska Grupa Wyburzeniowa Sp. z o.o. to firma wyburzeniowa, która od niemal 20 lat specjalizuje się w wyburzeniach i rozbiórkach przy użyciu ciężkich maszyn budowlanych. Powstaliśmy na fundamentach rodzinnej firmy rozbiórkowej Bojan-Road, która dzięki konsekwentnie kultywowanym ideałom, zyskała opinię jednej z najlepszych firm rozbiórkowych na mazowieckim rynku budowlanym.
Dziś firmą wyburzeniową PGW współkieruje następne pokolenie, przez wiele lat przygotowywane do tej roli. Opieramy się na trwałych i solidnych fundamentach, równocześnie odpowiadając na zapotrzebowanie współczesnego rynku budowlanego.
Większość firm rozbiórkowych kończy pracę z chwilą zrównania budynku z ziemią. Dla nas to dopiero początek. Naszym celem jest odpowiednie zagospodarowanie odpadów i pozostawienie pustej przestrzeni dla nowej inwestycji.


ZAUFALI NAM

bank pekao
budimex
hochtief
home
logo
lubasa
mosty lodz
mfarp
pgnig
porsche
topex
TVP
warbud1
wsfizww
juvenes
budimex sa
 
zab bud
victoria dom
 

 

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ FACHOWCÓW WYBURZENIOWYCH


Wyróżnia nas doświadczenie, zdobyte podczas wyburzeń setek obiektów; zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności za każdą wykonywaną pracę. Gwarantujemy działanie zgodnie z wysokimi standardami obowiązującymi w branży wyburzeniowej.

Gwarantem naszego sukcesu jest niezawodna, stała od kilkunastu lat załoga. Każda osoba posiada unikalne doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych prac rozbiórkowych. Oferujemy naszym pracownikom stabilne zatrudnienie, troszczymy się o ich bezpieczeństwo i rozwój zawodowy.
Stały zespół gwarantuje doskonałą organizację pracy, lojalność i poczucie odpowiedzialności za efekt końcowy powierzonego zadania. To dzięki naszym ludziom udało nam się osiągnąć tak wysoką pozycję w branży.

Zapraszamy do współpracy Inwestorów, którym, tak jak i nam, zależy na sprawnym procesie rozbiórki w zgodzie z literą prawa budowlanego i prawa o ochronie środowiska.
 

 

STAWIAMY NA BEZPIECZEŃSTWO PRAC WYBURZENIOWYCH I ROZBIÓRKOWYCH


Prace rozbiórkowe obarczone są wysokim ryzykiem, szczególnie dla ludzi. W wielu przypadkach wykonywanie prac rozbiórkowych przy udziale pracowników fizycznych jest wręcz bezzasadnym narażaniem zdrowia i życia ludzi, generuje większy koszt i czas pracy, nawet kilkukrotnie!

Aby zminimalizować ryzyko, wszelkie niebezpieczne prace wyburzeniowe i rozbiórkowe prowadzimy metodą mechaniczną, przy użyciu jedynie ciężkich maszyn budowlanych wyposażonych w specjalistyczny osprzęt.


Naszą misją jest sprawna realizacja projektów wyburzeniowo-rozbiórkowych. Pragniemy być pierwszym wyborem największych Inwestorów w kraju; zaspakajać w pełni ich potrzeby, zaskakiwać jakością usług i kompleksową, szeroką ofertą usług. Działamy etycznie; kładziemy szczególny nacisk na rzetelną gospodarkę odpadami i ochronę środowiska.


Napisali o nas


https://lodz.tvp.pl/45584117/wiadukt-rozebrany-autostrada-a1-na-odcinku-tuszyn-piotrkow-tryb-znow-przejezdna
https://www.tvn24.pl/utrudnienia-na-a1-przy-wezle-piotrkow-trybunalski-zachod-drogowcy-burza-wiadukt,989522,s.html
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25453118,autostrada-a1-zamknieta-w-weekend-fragment-trasy-kolo-piotrkowa.html
https://www.tvn24.pl/utrudnienia-na-a1-przy-wezle-piotrkow-trybunalski-zachod-drogowcy-burza-wiadukt,989522,s.html
https://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/budowa-autostrady-a1-kolo-piotrkowa-tunel-na/ar/c4-5120347
https://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/budowa-a1-pod-piotrkowem-trwa-wyburzenie-wiaduktu-na-ul/ar/c4-5131945
https://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/budowa-a1-rozbiorka-wiaduktu-na-twardoslawickiej-w/ar/c4-5130483
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-11-12/zamkniety-wezel-autostrady-a1-zaczal-pekac-po-siedmiu-latach-od-oddania/
https://dzienniklodzki.pl/rozbiorka-wiaduktow-na-autostradzie-a1-pod-piotrkowem-utrudnienia-na-autostradzie/ar/c1-14620837
https://dzienniklodzki.pl/rozbiorka-wiaduktow-na-autostradzie-a1-pod-piotrkowem-utrudnienia-na-autostradzie/ar/c1-14620837
https://dzienniklodzki.pl/rozbiorka-wiaduktow-na-autostradzie-a1-pod-piotrkowem-utrudnienia-na-autostradzie/ar/c1-14620837
https://www.youtube.com/watch?v=Ntc1eYI-_6E
https://www.youtube.com/watch?v=gFwDnYvS07M
https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/a1-tuszyn-piotrkow-trybunalski-odcinek-bedzie-zamkniety-na-czas-wyburzania-wiaduktow,998753.html
https://tvn24.pl/lodz/autostrada-a1-zamknieta-na-weekend-do-wyburzenia-idzie-szesc-wiaduktow-307904

KONTAKT