PGW_logo_mobile
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy wynajem 66 tonowej koparki wyburzeniowej Komatsu PC490LC-10 HRD. Wysokość robocza tej koparki to 28 metrów. Pozwala dodatkowo unieść przy wysięgu czołowym prawie 3,5 tony na 16,5 metra. Dla wysięgu pionowego jest to z kolei 5 ton do wysokości 17,4 metra. Zastosowane systemy EMMS i Komatrax pozwalają dostarczyć takie dane jak: poziom paliwa, godziny użytkowania lub umiejscowienie maszyny.Najwyższej klasy urządzenia hydrauliczne

zastosowane w wysięgniku pozwalają na podnoszenie na wysięgu czołowym aż 3,35 t na 16,5 m, a przy wysięgu pionowym 5 t na wysokość 17,5 m.


Jesteś zainteresowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu!

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.
  Pola oznaczone * są obowiązkowe


  Sprzężony układ sterowania pompą i silnikiem (PEMC) Dzięki zastosowaniu tego układu praca, nawet przy największych obciążeniach, jest płynna.


  6 gotowych trybów pracy pozwala zastosować ustawienia optymalne dla aktualnie wykonywanego rodzaju pracy.  Doskonale zaprojektowana przestrzenna kabina SpaceCab, wyposażona w kamery i najnowsze systemy zapewniające bezpieczeństwo i komfort pracy.


  Wielofunkcyjny kolorowy ekran LCD układu monitorującego parametry pracy przesyłane z systemów EMMS i Komtrax.  Koparka wyposażona w pakiet ochronny HeavyDuty obejmujący: dolną osłonę nadwozia wykonaną z blachy o grubości 9 mm oraz osłony boczne z blachy o grubości 15 mm.


  Kamera wsteczna i boczna sprawia, że operator ma większy zasięg widzenia.  Zastosowanie szybkozłącza hydraulicznego na wysięgniku ułatwia wymianę końcówek roboczych.


  Zastosowanie dwóch świateł roboczych na nadwoziu, dodatkowego światła roboczego na wysięgniku z prawej strony oraz czterech lamp na kabinie sprawia że teren pracy jest doskonale oświetlony.  Funkcja PowerMax pozwala na błyskawiczne i proste zwiększenie mocy urządzenia kiedy jest to niezbędne.


  Długie ramie kopiące o długości 8.435 m zwiększające zasięg pracy.