Wyburzanie budynków
PGW (Polska Grupa Wyburzeniowa) to marka, którą stworzyliśmy ponad dwadzieścia lat temu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że standard świadczonych usług znajduje się na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas fachowość, rzetelność oraz terminowość, co potwierdzają liczne pozytywne opinie wystawione przez klientów. Podstawą naszej oferty jest rozbiórka / wyburzenia budynków. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem o wysokich parametrach użytkowych, dzięki czemu prace przebiegają sprawnie i bezpiecznie. Niweluje to ryzyko zaistnienia nieprawidłowości. Nasi pracownicy z chęcią udzielą szczegółowych informacji na temat oferty, a także odpowiedzą na zadane pytania. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


Profesjonalne wyburzenie konstrukcji budowlanych

Wyburzenie budynku to usługa realizowana przez zespół specjalistów, którzy posiadają wieloletnią praktykę. Należy podkreślić, że opisywany proces wymaga przestrzegania szeregu rygorystycznych norm oraz standardów. Nie może on stanowić żadnego zagrożenia dla otoczenia. Proponujemy takie usługi, jak m.in.:

 • rozbiórka budynków mieszkalnych i przemysłowych,
 • rozbiórka budynków gospodarczych,
 • rozbiórka hal,
 • rozbiórka wiaduktów.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć zdjęcia przybliżające etapy poszczególnych zleceń. Wyburzenie wiaduktu, a także pozostałych konstrukcji budowlanych wymaga stosowania się do aktualnie obowiązujących przepisów prawa. Wiadomym jest, że prace rozbiórkowe obarczone są wysokim ryzykiem. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo naszej załogi, ale również osób znajdujących się w pobliżu. Warto wspomnieć, że zaufały nam światowej klasy marki, takie jak np. Bank Pekao, Budimex, PGNiG, TVP Telewizja Polska, Porsche, a także wiele innych. Rekomendacje klientów stanowią najlepsze potwierdzenie tego, że przedstawiana oferta jest godna zainteresowania.


Eliminacja powstałych odpadów

Usługi oferowane przez PGW nie kończą się na wyburzeniu budynku. Duże znaczenie ma dla nas gospodarka odpadami, które powstały podczas prac. Kompleksowo przygotowujemy teren do dalszych inwestycji. Kładziemy nacisk na racjonalne zarządzanie odpadami, ponieważ niezwykle istotna jest dla nas troska o środowisko naturalne. Zleceniodawca może mieć pewność, że plac rozbiórki zostanie dokładnie uporządkowany. Na uwagę zasługuje fakt, że posiadamy znakomicie rozwinięty system logistyczny, dzięki czemu nawet w przypadku dużego przedsięwzięcia nie trzeba martwić się o problematyczne opóźnienia.


Kompleksowe działanie

Oferowana przez nas rozbiórka hali, wiaduktu, budynku gospodarczego i innych obiektów budowlanych przebiega zgodnie z poniższym schematem. Dokładamy wszelkich starań, aby wywiązać się z umowy we wskazanym terminie.

 1. Pierwszym krokiem jest zapoznanie się ze zleceniem oraz omówienie warunków współpracy. Na tym etapie możliwa jest również wstępna wycena usługi. Gwarantujemy pełną uczciwość - nasi klienci nie muszą obawiać się o ukryte koszty.
 2. Następnie pomagamy Zleceniodawcy w dopełnieniu niezbędnych formalności. Konieczne jest m.in. uzyskanie pozwolenia na rozbiórkę budynku. W tym celu przygotowujemy projekt prac rozbiórkowych, który stanowi załącznik do wnioski o wydanie decyzji na rozbiórkę. Warto wziąć pod uwagę, że czas trwania prac administracyjnych zależy od wielu czynników, na które nie ma wpływu Inwestor. Właśnie dlatego przedsięwzięcie powinno zostać zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem.
 3. Prace rozbiórkowe są realizowane przez zespół doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców. Należy wspomnieć, że za ich nadzór odpowiada inżynier posiadający niezbędne uprawnienia.
 4. Podczas wyburzania budynków wykorzystujemy ciężki sprzęt ze specjalistycznym osprzętem. Oczywiście dbamy o zabezpieczenie miejsca prac, tak aby żadna osoba znajdująca się w pobliżu nie była zagrożona.
 5. W wielu przypadkach istnieje możliwość odzyskania poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Na życzenie klienta demontujemy je w taki sposób, aby nadawały się do ponownego użycia lub przetworzenia.
 6. Rozbiórka obiektów znajdujących się w pobliżu budynków zabytkowych wymaga szczególnej ostrożności. Przestrzegamy aktualnie obowiązujących przepisów prawa, a także starannie zabezpieczamy elementy narażone na nieumyślne uszkodzenie.
 7. Zajmujemy się również unieszkodliwieniem odpadów. Dbamy o środowisko naturalne, a więc stosujemy się do rygorystycznych norm. Obszar przedsięwzięcia pozostawiamy w stu procentach przygotowany do dalszych inwestycji.
 8. Proces gospodarki odpadami powstałymi w trakcie procesu rozbiórki oparty jest o obowiązujące przepisy w tym rejestr BDO.

Stawki za wyburzenie budynku

Zarząd PGW pracował na swoją renomę przez wiele lat. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Służymy doradztwem ekspertów, którzy chętnie zaproponują najkorzystniejsze z możliwych rozwiązań. Wstępną wycenę rozbiórki budynków możemy wykonać w ekspresowym czasie, co niweluje konieczność długiego oczekiwania na zapoznanie się z warunkami współpracy. Należy podkreślić, że oferujemy konkurencyjne stawki.

Sprzedaż materiałów z rozbiórki budynków

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się także sprzedażą materiałów pochodzących z rozbiórki m.in. gruzu ceglanego, gruzu betonowego, kruszywa betonowego, elementów wyposażenia konstrukcji budowlanych itd. Nasza oferta jest różnorodna, co zwiększa szansę na znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Niewygórowane ceny stanowią kolejną zaletę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to koniecznie skontaktuj się z obsługą naszej firmy.KONTAKT